Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Apple пішла на поступки Facebook і погодилася скасувати комісію в 30% для онлайн-заходів

Apple пішла на поступки Facebook і погодилася скасувати комісію в 30% для онлайн-заходів

Facebook запустила в кількох країнах сервіс платних онлайн-заходів для підприємців

Apple пішла на поступки Facebook і погодилася скасувати комісію в 30% для онлайн-заходів
фото pixabay.com

Компанія Apple скасує комісію в 30% з оплати онлайн-заходів, які бізнес створює на тлі пандемії коронавірусу, пише vc.ru з посиланням на The Verge. Збори скасують до кінця 2020 року.

У серпні Facebook запустила в кількох країнах сервіс платних онлайн-заходів, за допомогою якого підприємці можуть продавати користувачам доступ до відео, наприклад, занять йогою.

Соцмережа заявила, що не стане брати комісії в сервісі до серпня 2021 року, проте платежі всередині iOS-додатків будуть обкладатися 30%-ю комісією Apple, нагадує видання. У підсумку Facebook звинуватила Apple в небажанні допомагати малому бізнесу під час пандемії.

Тепер Apple пішла на поступки і дозволила Facebook обробляти платежі за допомогою Facebook Pay, розповіли в соцмережі. В Apple підтвердили цю інформацію виданню, додавши, що зробили те ж саме для Airbnb і ClassPass. При цьому для розробників ігор виняток робити не будуть, оскільки їх бізнес не так сильно постраждав від COVID-19.

Представник Facebook зазначив, що Apple погодилася дати лише «короткий перепочинок» компаніям, після якої вони знову будуть змушені платити 30% комісії в App Store.

Apple регулярно критикує Facebook за проблеми з конфіденційністю в соцмережі, а Facebook нападає на Apple за утиск прав розробників, відзначає Bloomberg.

У вересні кілька великих розробників об'єдналися в коаліцію за «справедливість додатків», вимагаючи від Apple скасувати необгрунтовані збори в App Store і дозволити користувачам iOS завантажувати додатки з інших джерел.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті