Захворіло у світі
41,705,699
Померло у світі
1,137,333
Вилікувалось у світі
28,349,541
Захворіло в Україні
330,396
Померло в Україні
6,164
Вилікувалось в Україні
137,578
Boeing скоротить частину керівників і продасть об'єкти нерухомості

Boeing скоротить частину керівників і продасть об'єкти нерухомості

Компанія намагається подолати кризу

Boeing скоротить частину керівників і продасть об'єкти нерухомості
фото DR

На тлі кризи, з якою зіткнувся Boeing після зняття з польотів літаків 737 MAX і пандемії коронавірусу COVID-19, компанія має намір звільнити частину керівників і продати кілька об'єктів нерухомості, повідомив з посиланням на джерела Bloomberg, на який посидається Коммерсант.

За інформацією співрозмовників агентства, мова йде про звільнення 170 керівних співробітників середньої ланки. 70 з них працюють в підрозділі комерційних літаків. Їм запропоновано покинути компанію і отримати річну зарплату.

Посад також можуть позбутися кілька віце-президентів компанії, додають джерела. За їхніми даними, частина топ-менеджерів покине компанію 2 жовтня, до кінця року будуть звільнені інші.

Об'єкт нерухомості, який Boeing планує продати для скорочення витрат, Bloomberg назвав комплекс у французькому стилі в штаті Міссурі, недалеко від Сент-Луїс. Він є резиденцією топ-менеджменту компанії. Також компанія може перенести всі виробничі потужності, задіяні у випуску літаків 787 Dreamliner, на одне підприємство в Південній Кароліні.

За підсумками другого кварталу 2020 року чистий збиток Boeing склав $2,4 млрд. Виручка Boeing в другому кварталі знизилася на 25% до $11,8 млрд. З початку року акції Boeing подешевшали на 46%.

Нагадаємо, у вересні 2020 року Конгрес США опублікував підсумкову доповідь про дві катастрофи Boeing 737 MAX. Конгрес США звинуватив Boeing і чиновників FAA в катастрофах 737 MAX.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті