Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
«Слуга народу» відреагувала на заяву Галушка про продаж місць у партії

«Слуга народу» відреагувала на заяву Галушка про продаж місць у партії

Служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки

«Слуга народу» відреагувала на заяву Галушка про продаж місць у партії
фото: Василь Артюшенко, DT.UA

Партія «Слуга народу» відреагувала на заяви свого депутата Миколи Галушка про «продані» місця на місцевих виборах. Про це повідомляється на сторінці партії у фейсбуці.

«Це дуже серйозні звинувачення, оскільки «договорняки» та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки», – зазначили у партії.

Також «Слуга народу» обіцяє перевірити інформацію керівника Київської обласної організації партії Олександра Дубінського про те, що Галушко зустрічався з політичними опонентами партії у себе на окрузі та, ймовірно, планував включити їхніх людей до списку на місцеві вибори.

Щодо заяв Галушка про намір вийти з партії «Слуга народу» – коли від депутата надійде офіційна письмова заява, тоді керівні органи партії розглянуть її. У «Слузі» наголосили, що про вихід Галушка з фракції не йдеться.

Нагадаємо: 26 вересня Галушко опублікував відеозвернення, у якому заявив про намір вийти з партії «Слуга народу». Він розповів, що всі місця у списку «СН» на його окрузі продані, а заяви про боротьбу з корупціонерами та старими елітами «залишилися лише словами». Також Галушко відмовився йти на місцеві вибори.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті