Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Американському туристу в Таїланді загрожує 2 роки в'язниці за негативні відгуки про готель

Американському туристу в Таїланді загрожує 2 роки в'язниці за негативні відгуки про готель

В країні діє закон про кримінальну відповідальність за наклеп

Американському туристу в Таїланді загрожує 2 роки в'язниці за негативні відгуки про готель
фото booking.com

Туристу з США в Таїланді загрожує до двох років в'язниці за публікацію негативних відгуків про місцевому готелі, повідомляє газета Bangkok Post, на яку посилається Interfax.

«Курорт Sea View Resort на острові Ко Чанг подав до суду на американця Уеслі Барнса, який в липні написав серію негативних відгуків про свій відпочинок, в тому числі на сервісах TripAdvisor і Google. Гостю загрожує до двох років в'язниці», – пише видання.

Історія отримала розвиток, коли відгук туриста на TripAdvisor помітив і опублікував у себе в Twitter популярний блогер Річард Барроу, у якого понад  167 000 читачів.

У публікації Барнс звинуватив персонал готелю в «недружньому» ставленні і зауважив, що на курорті «поводяться так, ніби не зацікавлені в гостях».

У коментарі до відгуку готель в свою чергу звинуватив постояльця в порушенні правил поведінки, оскільки він прийшов в ресторан зі своїм алкоголем. В готелі відзначили, що пішли гостю назустріч і дозволили не платити штраф $40 за принесене спиртне.

Подати позов на гостя курорт зміг завдяки особливостям місцевого законодавства, яке допускає цивільне і кримінальне переслідування у випадках наклепу і підозр на наклеп.

Цей закон нерідко застосовується для залякування критиків, журналістів та інших осіб, які звертають увагу громадськості на спірні питання. Максимальний вирок – два роки в'язниці і штраф в розмірі $6500.

На даний момент Уеслі Барнс провів у в'язниці дві ночі й був звільнений під заставу.

Готель Sea View Resort & Spa має 1920 відгуків на TripAdvisor і високий рейтинг 4,5 з 5. Серед відгуків є і негативні зі скаргами на цвіль в номерах і доплати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті