Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
Фокін заявив, що не бачить війни між Україною і Росією на Донбасі

Фокін заявив, що не бачить війни між Україною і Росією на Донбасі

Він і досі вважає, що на Донбасі потрібно провести вибори, оголосити амністію

Фокін заявив, що не бачить війни між Україною і Росією на Донбасі
фото: censor.net

Заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) в Мінську Вітольд Фокін заявив, що не бачить жодного підтвердження того, що на Донбасі ведеться війна між Україною та Росією. Про це він сказав на засіданні комітету Верховної Ради з державного будівництва.

«Щодо війни. Я не політик. Зробити якесь визначення цього я не можу. Бо жодного підтвердження того, що там ведеться війна між Україною та Росією, поки що я не бачу», сказав він.

За словами Фокіна, проти Збройних сил України на Донбасі воюють найманці з майже 30 країн світу, зокрема за активної підтримки Російської Федерації.

При цьому він додав, що альтернативи мінським угодам не існує.

Фокіна запросили на засідання комітету через заяву, яку він зробив 29 серпня про амністію та особливий статус Донбасу. Він не змінив своєї думки і досі вважає, що на Донбасі потрібно провести вибори, оголосити амністію.

Нагадаємо: міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сказав, що заяви учасника української делегації у ТКГ Вітольда Фокіна про загальну амністію та особливий статус для всього Донбасу не відповідають національним інтересам

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті