Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
Вірменія і Азербайджан розгорнули важку артилерію - ЗМІ

Вірменія і Азербайджан розгорнули важку артилерію - ЗМІ

Кількість жертв у зіткненнях навколо Нагірного Карабаху обчислюється десятками

Вірменія і Азербайджан розгорнули важку артилерію - ЗМІ
фото АР

Вірменські та азербайджанські війська у вівторок розгорнули важку артилерію в ході останніх бойових дій навколо Нагірного Карабаху, повідомляє Голос Америки з посиланням на представників сторін.

Міністерство оборони Азербайджану заявило, що сили противника спробували відновити втрачені позиції, організувавши контратаки за напрямками Фізулі, Джебраіла, Агдере і Тертера.

У заяві міністерства країни вказано, що вранці сталися зіткнення в районі міста Фізулі, і що вірменська армія обстріляла Дашкесанський район, розташований на кордоні двох країн, за кілька кілометрів від Нагорного Карабаху.

Вірменія спростувала ці заяви, але повідомила про бойові дії, які тривали всю ніч. За заявами Єревана, армія Нагірного Карабаху відбила атаки в кількох напрямках уздовж лінії зіткнення.

Сторони звинувачують одна одну в застосуванні важкої артилерії в зіткненнях, в результаті яких десятки людей загинули, а сотні інших отримали поранення.

Вірменія розглядає можливість укладення військово-політичного альянсу з Нагорним Карабахом, повідомила депутат вірменського парламенту від правлячої партії «Мій шлях» Ліліт Макунц на своїй сторінці в Facebook.

Напередодні президент Вірменії заявив, що Туреччина надає Азербайджану озброєння у війні проти Карабаху.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті