Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
Зеленський пообіцяв побудувати у Вінниці аеропорт у ході своєї каденції

Зеленський пообіцяв побудувати у Вінниці аеропорт у ході своєї каденції

Він заявив, що з 2021 року почнуть будувати в різних містах злітно-посадкової смуги й термінали

Зеленський пообіцяв побудувати у Вінниці аеропорт у ході своєї каденції
Фото: pixabay.com

Президент Володимир Зеленський під час візиту у Вінницьку область заявив, що за термін його каденції у Вінниці з'явиться сучасний аеропорт, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ви побачите при моїй каденції будівництво аеропорту в Вінниці. А ось чому люди, які виросли у вас, стали великими політиками, які з Вінниці, і чому вони до цього моменту не будували аеропорт у Вінниці – це їм треба ставити це питання», – заявив Зеленський.

Він повідомив, що йому не відома інформація про нібито перенаправлення коштів з аеропорту Вінниці на аеропорт у Мукачево, де будується аеропорт.

«Ми підписали угоду зі Словаччиною, і «Ужгород» тимчасово буде працювати. А потім ми будемо не ремонтувати, а будувати новий центральний міжнародний аеропорт Закарпаття. Навряд чи він буде в Мукачеві чи в Ужгороді, бо через географічне положення це, в принципі, практично неможливо. Тому це інше місце. І думаю, що це трохи некоректна інформація», – додав він.

Зеленський сказав, що у 2020 році на всі проєкти, пов'язані з аеропортами, не вистачало коштів через ситуацію з COVID-19, але з 2021 року почнуть будуватися в різних містах злітно-посадкові смуги й термінали.

«Я поставив завдання міністру інфраструктури. У нього є план пріоритетних аеропортів, які будуть будуватися», – заявив президент.

Кабінет міністрів у серпні виключив аеропорт у Вінниці з переліку об'єктів фінансування за держпрограмою цільового розвитку аеропортів до 2023 року.

На Закарпатті планують побудувати сучасний аеропорт, який замінить аеропорт Ужгород.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті