Захворіло у світі
41,705,699
Померло у світі
1,137,333
Вилікувалось у світі
28,349,541
Захворіло в Україні
330,396
Померло в Україні
6,164
Вилікувалось в Україні
137,578
На Закарпатті планують збудувати новий аеропорт

На Закарпатті планують збудувати новий аеропорт

Є три варіанти розташування

На Закарпатті планують збудувати новий аеропорт
фото: biz.censor.net

У Закарпатській області планують за 2-3 роки збудувати новий аеропорт, а поки відновлять ужгородський. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський журналістам у Закарпатської області.

«Що стосується географічного розташування цього аеропорту, побудувати на цьому місці великий авіаційний хаб і подовжити злітно-посадкову смугу неможливо. Тому ми будемо будувати фундаментальний міжнародний сучасний аеропорт на Закарпатті. Де він буде? У нас є три варіанти. Ми вже закладаємо гроші у бюджет наступного року, щоб були зроблені початкові роботи з будівництва цього аеропорту  Десь за 2 роки, може 3 роки, ми побудуємо новий аеропорт», – сказав президент.

Також Зеленський заявив, що планується оновлення вже наявного аеропорту.

Нагадаємо: аеропорт «Ужгород» не працював 4 роки – з червня 2016 року. 24 вересня під час візиту Зеленського до Словаччини українська та словацька сторони підписали угоду, яка дозволить відновити функціонування міжнародного аеропорту.

Злітна смуга ужгородського летовища закінчується на кордоні зі Словаччиною: літаки злітають і заходять на посадку через повітряний простір Словаччини. Тож для повноцінної роботи аеропорту «Ужгород» необхідна угода двох країн про умови використання Україною частини повітряного простору Словаччини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті