Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Добудувати «Північний потік – 2» - справа честі для Німеччини – Лавров (ВІДЕО)

Добудувати «Північний потік – 2» - справа честі для Німеччини – Лавров (ВІДЕО)

Російський міністр наголосив, що США щоденно публічно принижують Євросоюз і Німеччину зокрема

Добудувати «Північний потік – 2» - справа честі для Німеччини – Лавров (ВІДЕО)
фото Shutterstock

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що США «щоденно публічно принижують Євросоюз» і, перш за все, Німеччину, вимагаючи відмовитися від реалізації газопроводу «Північний потік – 2».

Лавров наголосив, що дії США мають на меті змусити Європу купувати більш дорогий скраплений природний газ в Америки. Він додав, що свої дії вони прикривають це прагненням «зміцнити енергетичну безпеку Європи».

«Я вважаю, що це питання тепер є справою честі для ФРН, честі у всіх смислах, у всіх її вимірах», – підкреслив російський міністр.

«Те, що США пригрозили санкціями тим, хто буде заперечувати американському прочитанню нинішньої ситуації, це зайвий раз підтверджує, що Вашингтон хоче діяти, як ми всі знаємо, як слон у посудній лавці, нав’язувати усім ультиматуми, караючи усіх підряд, тому що дипломатичні навички в нинішній адміністрації втрачені майже безповоротно», – додав Лавров.

Нагадаємо: днями Міжнародна група клубів взаємного страхування судновласників (IG P & I) вирішила не надавати страхове покриття суднам, які можуть брати участь в будівництві трубопроводу «Північний потік – 2». Група поширила відповідний циркуляр, в якому порекомендувала рекомендують учасникам «оцінити і мінімізувати ризики укладення контрактів з Nord Stream 2 і Turk Stream», щоб уникнути санкційних ризиків.

Пізніше стало відомо, що «Академіка Черського» може застрахувати з російських компаній, яка і так вже перебуває під дією санкцій США, а тому їй втрачати нічого.

Разом з тим видання повідомляє про чутки, що Данія, в чиїх водах є недобудована ділянка «Північного потоку – 2» наполягала саме на міжнародній страховці судів-трубоукладачів. І тепер може заборонити будівництво газопроводу на підставі того, що такої страховки немає.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті