Захворіло у світі
39,965,414
Померло у світі
1,113,307
Вилікувалось у світі
27,494,768
Захворіло в Україні
303,638
Померло в Україні
5,673
Вилікувалось в Україні
126,489
Єврокомісія подає позов проти Лондона за порушення угоди по Brexit

Єврокомісія подає позов проти Лондона за порушення угоди по Brexit

Відправлений лист є першим кроком в судовому процесі, який може закінчитися розглядом справи в Європейському суді

Єврокомісія подає позов проти Лондона за порушення угоди по Brexit
фото pixabay.com

Європейська комісія ініціює справу проти Великобританії у зв'язку з її планами порушити вже укладену угоду про вихід країни з блоку.

Як повідомляє CNBC, Брюссель направив Британії лист з офіційним повідомленням про порушення країною зобов'язань. Це початок офіційної процедури порушення справи, і у Лондона є місяць для відповіді на сьогоднішній лист.

Лист – це перший крок в судовому процесі, який може закінчитися розглядом справи в Європейському суді.

Телеканал зазначає, що хоча цей захід не принесе значного негайного ефекту, він підкреслює, що напруженість висока, оскільки переговори Лондона і Брюсселя вступають в критичну стадію. ЄС незадоволений тим, що законопроєкт про внутрішній ринок Великобританії порушує умови угоди про Brexit.

Рішення ЄК було прийнято після того, як на початку цього тижня британські законодавці схвалили суперечливий законопроєкт про внутрішній ринок прем'єр-міністра Бориса Джонсона, попри те, що деякі міністри визнали, що цей закон може призвести до порушення країною міжнародного права.

Великобританія заявила, що запропонований закон, який тепер вимагає схвалення Палати лордів, захистить цілісність Великобританії. Законопроєкт дозволить міністрам в односторонньому порядку вносити поправки в елементи Угоди країни про вихід з ЄС.

Нагадаємо: 1 лютого 2020 року Великобританія після трьох років намагань, скандалів і суперечок, нарешті, залишила Європейський союз.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті