Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
HP заплатить штраф $6 млн за недобросовісну торгівлю

HP заплатить штраф $6 млн за недобросовісну торгівлю

Витратні матеріали продавалися торговим посередникам зі значними знижками, щоб збільшити продажі

HP  заплатить штраф $6 млн за недобросовісну торгівлю
фото Fortune

Американська компанія HP Inc. погодилася виплатити $6 млн Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), щоб залагодити претензії регулятора, пов'язані з тим, що заради досягнення квартальних показників продажів друкарської техніки компанія вводила інвесторів в оману і допускала порушення законів, спрямованих на боротьбу з шахрайством. Про це пише DailyComm з посиланням на Bloomberg.

Як випливає із заяви відомства, витяги з якої наводить Bloomberg, порушення мали місце в період з початку 2015-го по середину 2016 року. Щоб виконати план по квартальних продажах витратних матеріалів для принтерів, регіональні менеджери HP вдавалися до стимулювання. Зокрема, в одному з регіонів витратні матеріали продавалися торговим посередникам зі значними знижками, хоча при цьому регіональні менеджери були в курсі, що продукція буде реалізовуватися за межами підконтрольної їм території. Це порушувало політику HP і угоди з дистриб'юторами.

Як стверджують в SEC, компанія також не в повному обсязі надавала інформацію про товарні запаси продукції у деяких своїх партнерів по каналу збуту, в результаті чого інвестори не могли бачити повну картину ринкової діяльності компанії.

За даними SEC, відтоді HP частково змінила свою стратегію поставок продукції на ринок, щоб надалі не допускати торгової практики, що викликала претензії регулятора. Також компанія скоротила товарні запаси, в результаті чого її чиста виручка знизилася на $450 млн в третьому і четвертому кварталах 2016 року.

В SEC відзначили, що компанія погодилася виконати вимоги про припинення протиправних дій і виплатити штраф, не визнаючи і не спростовуючи висновки відомства.

HP Inc. – американська IT-компанія, що утворилася в 2015 році разом з Hewlett Packard Enterprise в результаті поділу Hewlett-Packard, успадкувала виробництво персональних комп'ютерів і принтерів. Є правонаступником Hewlett-Packard.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті