Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Влада США висунула звинувачення проти керівників криптобіржі BitMEX

Влада США висунула звинувачення проти керівників криптобіржі BitMEX

На тлі цих новин курс біткойнів почав знижуватися

Влада США висунула звинувачення проти керівників криптобіржі BitMEX
фото DR

Комісія з термінової біржової торгівлі (CFTC) США висунула у четвер, 1 жовтня, звинувачення на адресу власників та операторів криптовалютної біржі BitMEX. Їх звинувачують в управлінні незареєстрованою торговою платформою і порушенні правил CFTC, включаючи заходи протидії відмиванню грошей та ідентифікації клієнтів (KYC), передає Коммерсант.

BitMEX є другим за величиною онлайн-майданчиком з торгівлі криптовалютними деривативами. Звинувачення були пред'явлені п'яти юридичним і трьом фізичним особам, в тому числі засновнику і генеральному директору майданчики Артуру Хейсу.

Як наголошується в заяві CTFC, за час своєї роботи платформа отримала понад $11 млрд в якості депозитів у біткойнах та інших цифрових валютах і зібрала комісії з операцій клієнтів більш ніж на $1 млрд. Компанія «незаконно дозволяла клієнтам проводити роздрібні товарні угоди з кредитним плечем, надавала ф'ючерси, опціони і свопи на криптовалюту, включаючи біткойн, ефір і лайткойн, дозволяючи трейдерам використовувати кредитне плече до «100 до 1» при укладанні угод на своїй платформі», а сукупна вартість угод з деривативами обчислюється трильйонами доларів, вказано в заяві комісії.

При цьому, як стверджує влада, керівництво біржі не спромоглося отримати ліцензію на свою діяльність, а також «не змогло впровадити найелементарніші процедури комплаєнса, що вимагаються від фінансових інститутів».

Одночасно Міністерство юстиції США висунуло звинувачення в порушенні банківської таємниці на адресу Артура Хейса, співзасновників біржі Бена Дєло і Самуеля Ріда, а також глави з розвитку бізнесу BitMEX Грега Дуаєра.

Ріда було заарештовано в Массачусетсі, де він і постане перед судом. Інші особи перебувають на волі.

«Ми стверджуємо, що четверо відповідачів через належну їх компанії платформу для торгівлі криптовалютою під назвою BitMEX свідомо порушили Закон про банківську таємницю, ухиляючись від вимог США в частині протидії відмиванню грошей», – йдеться в заяві заступника директора ФБР Вільяма Суїні. За цим звинуваченням всім чотирьом відповідачам загрожує до п'яти років позбавлення волі.

На тлі цих новин курс біткойнів почав знижуватися, знизившись за минулу добу більше ніж на 3,5%. Зараз найпопулярніша криптовалюта торгується в районі $10500 за шт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті