Японська NEC купує швейцарську софтверну Avaloq за $2,2 млрд

Японська NEC купує швейцарську софтверну Avaloq за $2,2 млрд

Avaloq є провідним європейським постачальником ПЗ для управління фінансовими активами

Японська NEC купує швейцарську софтверну Avaloq за $2,2 млрд
фото https://www.facebook.com/Avaloq

Японська NEC Corp заявила, що купить швейцарську компанію з розробки фінансового програмного забезпечення Avaloq Group за 2,05 млрд швейцарських франків ($2,2 млрд).

Як повідомляє CNBC, NEC придбає провідного європейського постачальника програмного забезпечення для управління фінансовими активами у приватної інвестиційної компанії Warburg Pincus, яка володіє 45% акцій і спланувала продаж.

Avaloq, клієнтами якого є Deutsche Bank і HSBC, повідомила про продажі в розмірі 610 млн швейцарських франків ($664 млн) торік, 70% з яких надійшли з Європи.

Угода дозволить NEC пропонувати хмарні сервіси, придбані в результаті злиття, в поєднанні з власними продуктами для біометрії та аналізу даних фінансовим установам та урядам у міру прискорення цифровізації.

NEC заявила, що націлена на Японію, де фінансові установи не поспішають виходити в онлайн, а новий прем'єр-міністр Йосіхіде Суга пообіцяв модернізувати застарілі урядові системи.

Нещодавно NEC отримала інвестиції в розмірі 64,5 млрд єн ($560 млн) від японської телекомунікаційної компанії Nippon Telegraph and Telephone (NTT) для активізації своїх зусиль з розробки бездротових технологій п'ятого покоління (5G).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті