Американське ІТ-видання Hacker Noon залучило $1,5 млн від українського Genesis Investments

Американське ІТ-видання Hacker Noon залучило $1,5 млн від українського Genesis Investments

На Hacker Noon будь-який користувач може пропонувати матеріали для публікації

Американське ІТ-видання Hacker Noon залучило $1,5 млн від українського Genesis Investments
фото Shutterstock

Американське онлайн-видання про технології, стартапи та штучний інтелект Hacker Noon залучило $1,5 млн інвестицій – $150 тисяч із них вклав український фонд Genesis Investments, повідомляє ain.ua з посиланням на заяву компанії.

В основі Hacker Noon – UGC-контент: будь-який користувач може зареєструватися і запропонувати матеріал для публікації, пояснює Genesis Investments. Компанію в 2016 році заснували Девід і Лін Смок, а також Джей Заловіц.

Компанія розробила систему управління контентом, на якій працює платформа, і програмне забезпечення для голосування користувачів, на якому працює платформа з нагородами Noonies.Tech.

Крім того, Hacker Noon пропонує платформу для публікації вакансій в ІТ-сфері в США і записує власні подкасти. Компанія заробляє в основному на рекламі.

Аудиторія сервісу переважно складається з читачів з США, Індії, Великобританії, Канади та Німеччини. До 2020 року Hacker Noon, за даними Genesis Investments, налічував 4 млн користувачів на місяць.

У другому кварталі 2020 року на Hacker Noon виходило 30 матеріалів на день. До початку 2021 року платформа планує вийти на рівень 50 публікацій щодня.

Команда сервісу складається з 14 осіб.

Інвестиційний раунд очолила Coil, що займається монетизацією веб-контенту і мікроплатежами – вона вклала в травні $1 млн. Потім до раунду приєдналися Genesis Investments і Greater Colorado Venture Fund, який інвестував $350 тисяч, повідомив виданню представник українського фонду.

За даними Ain.ua, оцінка компанії в рамках раунду досягла $11,5 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті