Захворіло у світі
65,277,100
Померло у світі
1,507,323
Вилікувалось у світі
41,988,598
Захворіло в Україні
787,891
Померло в Україні
13,195
Вилікувалось в Україні
397,809
Канада відмовиться від одноразового посуду, соломинок та пакетів вже наступного року

Канада відмовиться від одноразового посуду, соломинок та пакетів вже наступного року

Влада країни запланувала введення нових обов'язкових стандартів щодо пластика, який використовується для упаковки продуктів

Канада відмовиться від одноразового посуду, соломинок та пакетів вже наступного року
фото www.flickr.com/photos/156023082@N07/27455958268

Уряд Канади протягом двох років введе обов'язкові стандарти щодо пластика, який використовується для упаковки продуктів. Нові норми будуть контролювати кількість матеріалу і його придатність для його переробки й вторинного використання, повідомляє Reuters.

Міністр навколишнього середовища Джонатан Уілкінсон сказав, що канадці викидають близько 3 млн тонн пластику щороку, з яких тільки 9% йдуть на переробку.

«Проблема посилюється», – наголосив він та додав, що Оттава поставила перед собою мету до 2030 року скоротити кількість пластикових відходів.

«Щоб гарантувати, що ми зберігаємо набагато більше пластика в економіці, ми пропонуємо розробити правила, що встановлюють більш високі стандарти для пластикових виробів і упаковки», – розповів Уілкінсон.

До того ж він заявив, що Канада має намір у 2021 році заборонити виробництво і використання шести видів одноразових пластикових предметів, серед яких соломинки, пакети й столові прибори.

За словами міністра, всі вони шкідливі для навколишнього середовища, їх важко переробляти і їх можна легко замінити іншими. Вперше про заборону було оголошено в червні 2019 року.

Нагадаємо: в Англії з 1 жовтня вступила в силу заборона на одноразові пластикові соломинки, «мішалки» і ватні палички.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті