За 9 місяців 2020р. товарообіг України склав більше $73 млрд
Сальдо від'ємне — $2,9 млрд

За 9 місяців поточного року в Україну імпортували товарів на понад $38 млрд. У порівнянні з аналогічним періодом 2019 р. імпорт зменшився на $5,1 млрд або на 11,8%. Експортували з України на $35,1 млрд. Зменшення експорту склало $2,1 млрд або 5.6%. Про це повідомляється на сайті Державної митної служби.
Сальдо від'ємне – $2,9 млрд.

Серед найбільших країн, з яких імпортували до України:
- Китай – $5.8 млрд;
- Німеччина – $3.7 млрд;
- Росія – $3.4 млрд.
Експортували з України найбільше до:
- Китаю – на $4.8 млрд;
- Польщі – на $2.3 млрд;
- Росії – $2 млрд.

До трійки найбільш експортованих з України товарів належать:
- зернові – на $6.8 млрд;
- чорні метали – на $5.8 млрд;
- соняшникова олія – на $4 млрд.
Найбільше імпортували до України:
- палива мінеральні, нафта та продукти її перегонки – $5.7 млрд;
- машини, обладнання і механічні пристрої – $4,3 млрд;
- засоби наземного транспорту – $3,8 млрд.
Нагадаємо: експорт українського зерна з початку сезону 2020/21 років упав на 10,6%.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].