У США прокоментували догани Рожковій і Сологубу

У США прокоментували догани Рожковій і Сологубу

Вони поділяють стурбованість МВФ

У США прокоментували догани Рожковій і Сологубу
Дмитро Сологуб та Катерина Рожкова
Фото: Twitter/Dmytro Sologub

Сполучені Штати Америки поділяють стурбованість Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо винесення догани заступникам голови Національного банку України Катерині Рожковій та Дмитру Сологубу. Про це йдеться в заяві посольства США, опублікованій на їхній сторінці у фейсбуці.

«Ми поділяємо стурбованість МВФ з приводу нещодавнього голосування Ради НБУ за догану заступникам голови НБУ Рожковій та Сологубу. Міцний та незалежний Національний банк має критично важливе значення для подальшого економічного розвитку України», – зазначили в посольстві США.

Нагадаємо: рада Національного банку 5 жовтня оголосила догану та недовіру першому заступнику голови НБУ Катерині Рожковій та заступнику голови НБУ Дмитру Сологубу.

За словами Рожкової, оголошення догани та недовіри їй і Сологубу відбулося за закритими дверима, без пояснення причин.

Постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що забезпечення відповідальності правління НБУ має провадитися згідно з засадами управління Національним банком, які були розроблені у консультаціях з фахівцями МВФ.

Своєю чергою голова Національного банку Кирило Шевченко заявив, що заступники голови Національного банку Катерина Рожкова та Дмитро Сологуб порушили політику «єдиного голосу», що могло зашкодити взаємопорозумінню регулятора із міжнародними партнерами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло