Twilio купить стартап, що займається інфраструктурою даних про клієнтів за $3,2 млрд

Twilio купить стартап, що займається інфраструктурою даних про клієнтів за $3,2 млрд

Компанія Segment посідає 26-е місце в списку 100 провідних світових хмарних компаній

Twilio купить стартап, що займається інфраструктурою даних про клієнтів за $3,2 млрд
фото www.flickr.com/photos/startupweektallinn/46000009041

Провайдер хмарної комунікаційної платформи Twilio Inc планує купити компанію Segment, що займається інфраструктурою даних про клієнтів, за $3,2 млрд. Про це повідомили Forbes два джерела.

Представник Twilio заявив, що компанія не може коментувати «будь-які чутки або припущення».

Twilio, ринкова капіталізація якої перевищує $45 млрд, в червні 2016 року стала публічною завдяки потужній інфраструктурі зв'язку, яка дозволяє підприємствам зв'язуватися зі своїми клієнтами за допомогою текстових повідомлень, голосових і відеодзвінків.

Компанія Segment, заснована в Сан-Франциско, була заснована в 2012 році і посіла 26-е місце в списку 100 провідних світових хмарних компаній. У квітні 2019 року Segment залучила $175 млн в межах раунду фінансування серії D. У вересні стартап заявив, що працює з більш ніж 20 000 підприємствами, включаючи Intuit, FOX і Levi's, в яких працює понад 550 осіб.

Цього року в хмарних компаніях спостерігається різке зростання попиту, оскільки все більше компаній використовують їхні послуги для задоволення вимог переходу на роботу з дому через спалах COVID-19.

«Twilio отримує вигоду від прискорення цифрової трансформації, викликаної пандемією», – йдеться в повідомленні брокерської компанії JP Morgan.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті