Захворіло у світі
100,908,992
Померло у світі
2,175,245
Вилікувалось у світі
55,848,790
Захворіло в Україні
1,206,412
Померло в Україні
22,351
Вилікувалось в Україні
992,031
Кабмін вніс зміни в умови програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Кабмін вніс зміни в умови програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Зміни, зокрема, стосуються виключення з порядку вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу – рішення прийматимуть банки-кредитори

Кабмін вніс зміни в умови програми «Доступні кредити 5-7-9%»
фото pixabay.com

Кабмін ухвалив зміни до Порядку надання державної підтримки мікропідприємництва та малого підприємництва, згідно з яким реалізується програма «Доступні кредити 5-7-9%».

Як повідомляє пресслужба уряду, внесені зміни до програми стосуються лібералізації низки вимог до суб’єктів підприємництва в частині підвищення максимального рівня їх річного доходу до еквіваленту 10 млн євро та виключення з Порядку вимоги до обов’язкової прибутковості діючого бізнесу – рішення прийматимуть банки-кредитори. Також змінами розширені цілі використання кредитних коштів можливістю придбання земельних ділянок як окремо, так і разом з нежитловою нерухомістю.

Відповідні зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9%» були прийняті в рамках виконання доручення уряду розробити та затвердити програму фінансової підтримки малого та середнього підприємництва, а також суб’єктів господарювання сфери культури, креативних індустрій, туризму, діяльність яких знаходиться під впливом запроваджених обмежень та/або заборон, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Станом на 5 жовтня цього року в межах програми «Доступні кредити 5-7-9%» вже укладено 4127 кредитних договорів на загальну суму 9,82 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті