Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Коломойський оскаржує в суді право «Ощадбанку» на російські активи в Україні

Коломойський оскаржує в суді право «Ощадбанку» на російські активи в Україні

Сума активів $1,3 млрд

Коломойський оскаржує в суді право «Ощадбанку» на російські активи в Україні
Олігарх Ігор Коломойський
Фото: скріншот з відео

Засноване приватівською структурою ТОВ «ІКБ-Інвест» звернулося у Верховний Суд з проханням скасувати ухвалу Київського апеляційного суду, яка дала дозвіл «Ощадбанку» виконати рішення Міжнародного комерційного арбітражу (м. Париж, Франція) щодо стягнення $1,1 млрд з Росії в особі Мін’юсту РФ як компенсації за експропріацію активів «Ощадбанку» в Криму (з урахуванням відсотків, загальна сума вимог «Ощадбанку» до Росії – $1,3 млрд). Про це повідомляє Finbalance.

За даними держреєстру, засновником ТОВ «ІКБ-Інвест» є ТОВ «КУА «Фінансовий капітал» – одна з «приватівських» структур, які отримали рішення Арбітражного суду Гааги (Нідерланди) від 02.05.2018 про стягнення $159 млн з Росії як компенсації за нерухоме майно, експропрійоване в «приватівців» у Криму після його анексії Росією.

У пресслужбі «Ощадбанку» повідомили про те, що юристи почали ознайомлення з матеріалами справи. 

«Наразі юристи Ощадбанку ознайомлюються з матеріалами справи, але вже зараз ми розуміємо, що подання такої скарги – це відверта спроба цинічного позбавлення Ощадбанку, українського банку, 100% акцій якого належать державі, права на відшкодування збитків, спричинених анексією Криму, а саме 1,3 мільярда доларів США (суми, присудженої нам міжнародним арбітражем, разом із процентами)», – коментують у банку.

Нагадаємо, «Ощадбанк» виграв у «Сбербанку РФ» суд за торговельну марку «СБЕРБАНК»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті