Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Нафтогазова Total інвестує в стартап з виробництва вантажівок на водневих паливних елементах

Нафтогазова Total інвестує в стартап з виробництва вантажівок на водневих паливних елементах

Оцінка Hyzon Motors після раунду фінансування складає приблизно $200 млн

Нафтогазова Total інвестує в стартап з виробництва вантажівок на водневих паливних елементах
фото hyzonmotors.com/

Французька нафтогазова Total інвестує в рамках невеликого раунду фінансування в американський стартап з виробництва вантажівок на паливних елементах Hyzon Motors. Як повідомляє Bloomberg, цей крок підкреслює зусилля французького гіганта зі стимулювання розробки більш чистих джерел енергії.

Стратегічні інвестиції були зроблені венчурним капіталом компанії Total Carbon Neutrality Ventures і включали інших інвесторів, таких як Ascent Hydrogen Fund, Hydrogen Capital Partners і Audacy Ventures Ltd. Розмір раунду не розголошується, але його загальна сума склала понад $15 млн. Оцінка Hyzon склала приблизно $200 млн.

Нещодавно Total здійснила інвестиції у виробництво акумуляторних батарей для електромобілів і біопалива. Ця та інші європейські нафтові компанії все активніше використовують відновлювані джерела енергії, оскільки уряди, споживачі й інвестори вимагають швидших заходів щодо боротьби зі зміною клімату.

«Ми раді співпрацювати з Hyzon, одним з провідних постачальників комерційних автомобілів на водневих паливних елементах, і сподіваємося на тісну співпрацю з ним, оскільки він розширює свою діяльність по всьому світу», – сказав Гиріш Надкарні, гендиректор Total Carbon Neutrality Ventures.

Раніше в цьому році компанія Hyzon була виокремлена з сінгапурської компанії Horizon Fuel Cell Technologies Pte Ltd., яка понад 17 років займається розробкою технології паливних елементів. Стартап виробляє великі бурові установки й автобуси на водні.

Hyzon заявляє, що у нього вже є близько 400 комерційних автомобілів, що використовують власні технології паливних елементів. Компанія планує поставити близько 5000 вантажівок і автобусів на паливних елементах протягом наступних трьох років, плануючи до 2025 року виробляти 40 000 транспортних засобів на рік. У серпні Hyzon підписала угоду з австралійською гірничодобувною компанією Fortescue Metals Group Ltd. про створення автопарку автобусів на водневих паливних елементах.

Нагадаємо: наприкінці вересня стало відомо, що Total припинить переробку нафти в регіоні Парижа і витратить понад 500 млн євро ($582 млн) до 2024 року на заміну свого підприємства заводами з виробництва чистого палива та пластика.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті