Новина про те, що Роналду захворів на коронавірус, обвалила акції «Ювентуса»
Повідомляється, що хвороба у футболіста протікає в безсимтомній формі

Найбільш високооплачуваний у світі футболіст Кріштіану Роналду отримав позитивний результат тесту на COVID-19, повідомила Федерація футболу Португалії. На цій новині акції італійського клубу «Ювентус», за який грає португальський футболіст, впали на 6,4%, але швидко відновилися, передає The Bell.
Після повідомлень про діагноз Роналду акції «Ювентуса» подешевшали з 0,76 до 0,72 євро за папір, капіталізація клубу втратила 65 млн євро і знизилася нижче 1 млрд євро.
Через зараження коронавірусом Роналду пропустить запланований на завтра, 14 жовтня, матч Ліги націй проти збірної Швеції. У португальській футбольній асоціації повідомили, що захворювання у футболіста протікає в безсимптомній формі.
У всіх футболістів, які контактували з Роналду, тести на коронавірус дали негативний результат, тож вони продовжать тренування, йдеться в повідомленні федерації.
Роналду займає друге місце в рейтингу найбільш високооплачуваних спортсменів світу за версією Forbes. На першому місці – швейцарський тенісист Роджер Федерер.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].