Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
У справі недобудованого сховища ядерного палива з'явився новий підозрюваний НАБУ

У справі недобудованого сховища ядерного палива з'явився новий підозрюваний НАБУ

Це вже третій

У справі недобудованого сховища ядерного палива з'явився новий підозрюваний НАБУ
фото: nabu.gov.ua

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) повідомили директору приватної компанії про підозру в співучасті в організації надання хабаря колишньому посадовцю відокремленого підрозділу ДП «НАЕК «Енергоатом». Про це повідомляється на сайті відомства.

Директор приватної компанії є вже третім підозрюваним у даній справі. Раніше у вересні про підозру повідомили народному депутату України VIII скликання та заступнику генерального директора відокремленого підрозділу НАЕК «Енергоатом».

Нагадаємо: слідство встановило, що у 2017 році посадовець відокремленого підрозділу ДП «НАЕК «Енергоатом», зловживаючи своїм службовим становищем, уклав із компанією, підконтрольною екснародному депутату, договір на 929 млн гривень.
Згідно з ним компанія мала збудувати Централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива реакторів ВВЕР АЕС України. Згодом витрати на будівництво сховища зросли до 1,36 млрд гривень. Однак об’єкт і досі не введено в експлуатацію.

Натомість упродовж 2017-2019 років посадовець «Енергоатому» безоплатно одержав від іншої компанії, очолюваної директором ТОВ, і також підконтрольної екснародному депутату, три квартири в новобудовах Києва загальною вартістю майже 4,42 млн грн, що, за версією слідства, є хабарем.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють з квітня 2020 року.

Нагадаємо: НАБУ повідомило про підозру ексдепутату й посадовцю «Енергоатому» у справі будівництва сховища для відпрацьованого ядерного палива.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті