Суд задовольнив позов «Сільпо-Фуд» до податкової

Суд задовольнив позов «Сільпо-Фуд» до податкової

Тепер «Сільпо» не має доплачувати податковій 230 мільйонів

Суд задовольнив позов «Сільпо-Фуд» до податкової
фото: rau.ua

Окружний адмінсуд м. Києва задовольнив позов ТОВ «Сільпо-Фуд» до Офісу великих платників податків ДПС (у справі №640/10263/20) та скасував податкові повідомлення-рішення на 230 мільйонів гривень. Про це повідомляєFinbalance з посиланням на матеріали справи.

Суд серед іншого констатував, що контролюючими органом, всупереч вимогам Кодексу адміністративного судочинства України, не було доведено та надано належних доказів про наявність встановлених судами фактів, які свідчать про обізнаність платника податків щодо неправомірної поведінки контрагентів та злагодженості дій між ними.

«Податкова інформація щодо контрагентів по ланцюгу постачання не спростовує реальність господарських операцій між позивачем та його контрагентами, оскільки відповідальність стосується кожного окремого платника податку і не може автоматично поширюватися на третіх осіб, у тому числі на його контрагентів», – йдеться в рішенні Окружного адмінсуду м. Києва від 07.09.2020.

За даними держреєстру, бенефіціаром ТОВ «Сільпо-Фуд» є Володимир Костельман – співвласник Fozzy Group (відома супермаркетами «Сільпо», «Фоззі», «Фора»).

Нагадаємо: за 4 місяці сплачені податки перевищили очікування на 29,5 мільярда.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло