Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
В передвиборчому штабі Трампа вже не вірять в його перемогу – ЗМІ

В передвиборчому штабі Трампа вже не вірять в його перемогу – ЗМІ

Найбільше поразки Трампа бояться в Кремлі

В передвиборчому штабі Трампа вже не вірять в його перемогу – ЗМІ
фото Shutterstock

Глава передвиборного штабу Дональда Трампа Білл Степієн втратив віру в його перемогу на президентських виборах в США 3 листопада, розповіли виданню Axios три старших радники президента і співробітники штабу. За їх словами, в передвиборному штабі вже чуються взаємні звинувачення щодо майбутньої поразки Трампа, пише Forbes.

«Багато в чому винен сам президент», – заявив виданню один із радників Трампа. «Ви не можете вилікувати пацієнта, який не хоче розуміти діагноз», – пояснив він.

За словами співрозмовників Axios, в щоденному спілкуванні на людях Степієн закликає працівників штабу не звертати уваги на негативні для Трампа результати опитувань, запевняючи, що все ще є шанс на перемогу. Але в приватних розмовах, описаних безліччю джерел, Степієн порівнює кампанію з авіалайнером, що потрапили в зону турбулентності, підкреслюючи: «Наше завдання – безпечно посадити літак».

«Це погано, коли розумієш, що керівник кампанії в глибині душі не думає, що ми переможемо», – заявив з цього приводу один із членів штабу.

Сам Степієн рішуче спростував виданню інформацію про свою невіру в перемогу Трампа. «Ми знаємо, як президент Трамп обрався в 2016 році, і, що більш важливо, ми точно знаємо, як він збирається це зробити знову», – заявив він.

За даними видання, минулого тижня Трамп запитав принаймні одну довірену особу, чи не варто внести будь-які зміни в кампанію. Але жоден зі співрозмовників Axios не думає, що президент піде на серйозні кадрові зміни на такій пізній стадії передвиборчої гонки.

Axios визнає, що Трамп все ще має шанси на перемогу 3 листопада. Але видання зазначає, що навіть найвідданіші прихильники чинного глави Білого дому, в тому числі ті, кому платять за те, щоб вірити в нього, вважають, що Трамп програє, а разом з ним позбудуться свого контролю в сенаті і республіканці.

Можлива поразка Дональда Трампа на виборах в США все більше турбує Кремль, розповіли Bloomberg близькі до керівництва Росії джерела. За їх словами, Москва намагається визначити, які наслідки матиме такий результат голосування для питань ядерного озброєння, відносин з Китаєм і санкцій. За даними агентства, перемога кандидата від демократів Джо Байдена може навіть стати однією з причин перенесення парламентських виборів в Росії. В цьому випадку, заявив Bloomberg близький до Кремля співрозмовник, голосування буде перенесено на весну, щоб встигнути до того, як нова американська адміністрація введе нові санкції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті