Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
У Празі відкрили перший готель для хворих на коронавірус

У Празі відкрили перший готель для хворих на коронавірус

Розміститися, маючи лише підозру, не підтверджену аналізом, неможливо

У Празі відкрили перший готель для хворих на коронавірус
фото: booking.com

У Празі відкрили перший готель, який прийматиме тільки хворих на коронавірус. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Novinky.

Чотиризірковий готель Legerova 9 розташований у центрі Праги і належить мережі Czech Inn Hotels. Він розрахований на людей, які у подорожі довідалися про те, що хворі, а також захворілих мешканців столиці, які бояться заразити своїх рідних, залишаючись вдома.

Для заселення необхідно надати довідку про позитивний тест – розміститися, маючи лише підозру, не підтверджену аналізом, неможливо.

«Готелі зараз порожні, а багатьом людям немає куди податися у своїй ситуації, тому ми вирішили зробити щось корисне», – пояснює представниця компанії. За її словами, перші дні роботи у новому режимі вже підтвердили великий попит на таку послугу.

Обслуговування клієнтів у готелі організоване повністю безконтактне. Спілкування з адміністратором відбувається через спеціальний монітор, а ключі залишені у дверях кімнат. Дистанційно можна замовити їжу на кухні чи ліки через службу доставки.

За правилами готелю, готям не можна буде знаходитися за межами свого номеру – за винятком випадків, коли потрібно вийти до лікаря або забрати доставку.

Персонал готелю, який забезпечує прибирання та роботу кухні, працює у захисних костюмах. 

Кімнати після виїзду клієнтів залишають порожніми на один день, а потім ретельно дезінфікують. У спільних приміщеннях дезінфекцію проводитимуть щоденно.

Згідно з даними Асоціації готелів та ресторанів Чехії, зараз близько половини готелів Праги – під загрозою закриття через наслідки епідемії, а в регіонах – близько 30%. З березня припинили роботу близько 10%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті