Видавництво Vivat повідомило, що всі книги про Стуса розкупили після рішення суду

Видавництво Vivat повідомило, що всі книги про Стуса розкупили після рішення суду

Видавництво вирішило додрукувати 3 500 примірників

Видавництво Vivat повідомило, що всі книги про Стуса розкупили після рішення суду
фото: suspilne.media

Видавництво Vivat повідомило, що всі примірники книги журналіста Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» розкупили «за лічені хвилини» після рішення суду, який заборонив розповсюджувати ці книги без дозволу депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука. Видавництво вирішило додрукувати 3 500 примірників, поки рішення суду не набрало чинності. Про це вони написали на своїй сторінці у фейсбуці.

«Книгу «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані розкупили за лічені хвилини і у видавництві, і в решти дистриб'юторів», – йдеться у повідомленні.

Представниця видавництва Vivat Катерина Аврамчук повідомила на своїй сторінці у фейсбуці, що у продажу було 19 900 книг – останні розкупили після рішення суду.

«Роздрібна ціна на книгу лишається 260 грн., як і було раніше. Ми не хочемо спекулювань на гарячій темі, і закликаємо не робити цього й інших книжкових дистриб'юторів», – заявляють у видавництві.

Крім того, видавництво Vivat оскаржуватиме рішення Дарницького райсуду Києва в апеляції.

«Ми були готові до такого рішення, адже було б наївно сподіватись, що в боротьбі з таким суперником, ми переможемо одразу. Натомість, ми не розраховували, що ми настільки недалеко пішли від тих часів, коли відбувався сам суд над Василем Стусом. У нас була надія на те, що часи змінились. Ми прийняли непросте фінансове, але цілком зрозуміле для нас з точки зору моралі рішення йти в Апеляційний суд. Заява буде подана як тільки ми отримаємо повний текст рішення суду», – написала Аврамчук.

Раніше повідомлялося, що міський голова Львова Андрій Садовий закликає книжкові магазини міста не знімати з продажу книгу Вахтанга Кіпіані про справу українського поета Василя Стуса.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті