Захворіло у світі
65,277,100
Померло у світі
1,507,323
Вилікувалось у світі
41,988,598
Захворіло в Україні
787,891
Померло в Україні
13,195
Вилікувалось в Україні
397,809
Мінцифри перевірятиме проєкти з підключення шкіл до інтернету вартістю поняд 100 000 гривень

Мінцифри перевірятиме проєкти з підключення шкіл до інтернету вартістю поняд 100 000 гривень

Досі контроль здійснювався лише для витрат понад 500 000 гривень

Мінцифри перевірятиме проєкти з підключення шкіл до інтернету вартістю поняд 100 000 гривень
фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Мінцифри перевірятиме проєкти з підключення шкіл до інтернету вартістю поняд 100 000 гривень. Досі контроль здійснювався лише для витрат понад 500 000 гривень. Зміни прийняти Урядом на засіданні 21 жовтня. Про це міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Одна з 4 головних цілей міністерства – забезпечити країну інтернетом. Для цього кошти на підключення до інтернету мають бути використані ефективно та без корупції», – написав Федоров.

Мінцифри сформувало перелік з 2000 шкіл, які потрібно підключити до інтернету першочергово. Вони розташовані в населених пунктах, де немає жодного оптичного провайдера.

«Зі змінами ми мінімізуємо корупційні ризики під час проведення тендерів та уникнемо подвійного або навіть потрійного підключення однієї школи до інтернету за державний кошт», – додав він.

Нагадаємо: Мінцифри разом із Міносвіти направило місцевим адміністраціям лист про необхідність термінового підключення до інтернету 2 000 шкіл коштом фінансування з освітньої субвенції.

Згодом виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет в інтерв’ю Mind заявив, що заява Міністерства цифрової трансформації про те, що досі понад 6000 шкіл не мають нормального підключення до інтернету – не правда. За його словами на сьогодні, за результатами аудиту, лише 74 школи не забезпечені засобами інтернет-зв’язку. 

Натомість Олександр Шелест, заступник Міністра цифрової трансформації з розвитку інфраструктури у відповідь нагадав, що 18 серпня був підписаний спільний лист від Мінцифри та МОН до керівників обласних державних адміністрацій щодо підключення шкіл до інтернету. І перед підписанням і в.о. Міністра освіти Сергій Шкарлет (чий підпис стоїть під листом), і його команда були ознайомлені з усіма цифрами, дослідженнями, розрахунками Мінцифри.

Саме у цьому листі було визначено понад 2 000 шкіл, які потребують підключення до інтернету першочергово. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті