Папа римський Франциск підтримав легалізацію одностатевих цивільних союзів

Папа римський Франциск підтримав легалізацію одностатевих цивільних союзів

Раніше святий отець був проти шлюбів між особами однієї статі

Папа римський Франциск підтримав легалізацію одностатевих цивільних союзів
фото DR

Папа римський Франциск закликав до прийняття законів про громадянські союзи для одностатевих пар, що кардинально відрізняється від офіційної позиції Ватикану з цього питання, передає Голос Америки.

«Гомосексуали мають право мати сім'ї. Вони – діти Божі і мають право на сім'ю», – стверджує понтифік у новому документальному фільмі «Франческо», повідомило в середу Католицьке інформаційне агентство (CNA).

Заява глави Римсько-Католицької церкви прозвучала в середу під час прем'єри документального фільму на Римському кінофестивалі.

«Ми повинні створити закони про громадянські союзи. Таким чином, вони будуть захищені законом, – сказав він. – Я підтримую це».

За даними CNA, папа Франциск виступав проти одностатевих шлюбів в 2010 році, коли він був архієпископом Буенос-Айреса.

У книзі «На небі і на землі», опублікованій в 2013 році, Франциск не відкидав можливість цивільних союзів, але сказав, що закони, які «прирівнюють гомосексуальні відносини до шлюбу, є антропологічним регресом».

У книзі, як повідомляє CNA, понтифік також написав, що, якщо одностатевим парам «нададуть право усиновлення, від цього можуть постраждати діти. Кожній людині потрібні батько-чоловік і мати-жінка, які допоможуть їм сформувати свою ідентичність».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті