Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
СБУ викрила заподіяння мільйонних збитків державі при будівництві об'єктів інфраструктури аеропорту «Бориспіль»

СБУ викрила заподіяння мільйонних збитків державі при будівництві об'єктів інфраструктури аеропорту «Бориспіль»

У 2017-2018 роках топменеджмент сфальсифікував обсяги виконаних робіт і поставлених будівельних матеріалів

СБУ викрила заподіяння мільйонних збитків державі при будівництві об'єктів інфраструктури аеропорту «Бориспіль»
Фото: пресслужба аеропорту

Слідчі Служби безпеки України (СБУ) викрили протиправний механізм, організований топменеджментом міжнародного аеропорту «Бориспіль» під час закупівлі послуг з капітального будівництва об'єктів транспортної інфраструктури, повідомляє пресцентр СБУ.

«Під час виконання договірних зобов'язань з будівництва транспортних споруд представники генпідрядника вступили в змову з топменеджментом аеропорту. У 2017-18 роках вони спільно фальсифікували обсяги виконаних робіт і поставлених будівельних матеріалів. Потім ділки провели безтоварні операції через низку комерційних структур, що мають ознаки фіктивності. Таким чином вони перевели в готівку майже 37 млн грн державних коштів і безпідставно сформували податковий кредит з ПДВ на понад 6 000 000 гривень», – йдеться в повідомленні..

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 212 і ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, правоохоронці провели обшуки в офісних та житлових приміщеннях фігурантів справи.

«Під час слідчих дій вилучено документацію та електронні носії, що містять інформацію щодо проведених незаконних операцій. Також вилучено нотатки й чернетки із записами, які підтверджують незаконний характер укладених угод», – підсумували в СБУ.

Між тим аеропорт вказав, що «в цей час не підтверджується інформація про проведення обшуків в службових приміщеннях аеропорту «Бориспіль», а також про вилучення документів і особистих речей у топ-менеджерів аеропорту».

«Разом з тим, відповідно до постанови про доступ до документів, аеропорт «Бориспіль» надає інформацію і копії документів за запитами співробітників правоохоронних органів, в тому числі з будівництва об'єктів інфраструктури. Адміністрація аеропорту сприяє ефективній роботі всіх правоохоронних органів», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Служба безпеки України (СБУ) викрила посадовців Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) на масштабній незаконній видачі будівельним компаніям дозвільних документів і сертифікатів готовності вводу об’єктів в експлуатацію

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті