Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Tesla звільнила свого головного конструктора заводів, ЗМІ дізнались можливу причину

Tesla звільнила свого головного конструктора заводів, ЗМІ дізнались можливу причину

Еван Хорецкі займався проектами Tesla у Фремонті, Каліфорнії, Нью-Йорку, Шанхаї та очолював будівництво Gigafactory Berlin

Tesla звільнила свого головного конструктора заводів, ЗМІ дізнались можливу причину
фото www.flickr.com/photos/136614595@N06/28474346242

Американський виробник електрокарів Tesla звільнив Евана Хорецкі, також відомого як «Містер Гіга», інженера, що стоїть за будівельними проєктами Tesla, а останнім часом очолював будівництво Gigafactory Berlin в ФРН.

Як повідомляє Electrek, Хорецкі – інженер-механік, який приєднався до Tesla у 2015 році для роботи над Gigafactory Nevada. З того часу він брав участь в більшості будівельних проєктів Tesla по всьому світу, а зовсім нещодавно він був призначений керівником будівництва Tesla Gigafactory Berlin.

«Кажуть, що співробітники Tesla також люблять називати Хорецкі «Mister Gigafactory ». Тому що будівництво Gigafactory Berlin – не перша його робота. Раніше американець, крім іншого, відкрив гігантський завод в Шанхаї (Китай), а також курирував проєкти Tesla у Фремонті, Каліфорнії, і Нью-Йорку», – йдеться у статті німецького видання Berliner Morgenpost.

Попри усі його заслуги, видання RBB24 повідомило про його звільнення.

«Компанія Tesla звільнила керівника проєкту будівництва заводу в Грюнхайде. Компанія не хоче коментувати причини, галузеві експерти підозрюють зв'язок зі споконвічно неоплаченими рахунками за воду», – йдеться у матеріалі.

Минулого тижня стало відомо про інцидент з рахунком за воду, який, як повідомляється, привів до відключення води Tesla на території Gigafactory Berlin. Очевидно, це ненадовго вплинуло на роботу на об'єкті, Tesla оплатила рахунок, і воду швидко включили.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті