Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Facebook запустила в Європі сервіс для знайомств Dating

Facebook запустила в Європі сервіс для знайомств Dating

З моменту початку роботи в США сервіс уже зумів пожднати 1,5 млрд віртуальних пар

Facebook запустила в Європі сервіс для знайомств Dating
фото newsroom.fb.com

Американська корпорація Facebook запустила в 32 країнах Європи сервіс для знайомств Dating. Платформа стала доступна у Великобританії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії та інших європейських країнах, в тому числі в Прибалтиці, передає Коммерсант.

У Dating, крім профілів користувачів, є «Історії», функція «секретного лайка», групи і події, а також віртуальні побачення через відеочат.

Facebook збиралася запустити платформу в Європі ще на початку 2020 року, проте цього не сталося через те, що компанія вчасно не повідомила про свої наміри європейських регуляторів і не надала їм ніякої документації.

Dating почав працювати в США в 2019 році і відтоді з'явився ще в 19 країнах, включаючи Аргентину, Бразилію, Канаду, Малайзію, В'єтнам та інші.

Сервісу з моменту роботи вдалося створити понад 1,5 млрд віртуальних пар.

Facebook, який уже має чималий досвід проблем з конфіденційністю, здійснив низку кроків, щоб заблокувати ймовірність «знайомства» у соцмережі з сім’єю, друзями або колегами по роботі.

Соцмережа показуватиме користувачам людей, які не входять у список їхніх друзів. Також людина може самостійно обрати функцію, щоб сервіс не показував їй людей, з якими вона має спільних друзів, для ще одного рівня захисту. Крім того, користувач може заблокувати доступ до свого профілю в сервісі знайомств для певних осіб, що забезпечить, що «колишній» або «колишня» ніколи його не побачить.

«Ваш профіль ніколи не буде видимим для ваших друзів або для осіб, які не мають жодного відношення до Facebook, також він не відображатиметься у стрічці новин», – йдеться в матеріалі.

При цьому функція Secret Crush дозволяє надіслати другу в соцмережі або підписнику в Instagram анонімне повідомлення про зацікавленість. Якщо той відправить таке ж повідомлення у відповідь, сервіс зв'яже користувачів. Сервіс дозволяє вислати не більше дев'яти таких повідомлень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті