Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
На «всенародне опитування Зеленського» орієнтовно витратять 103 млн гривень – ОПОРА

На «всенародне опитування Зеленського» орієнтовно витратять 103 млн гривень – ОПОРА

Спонсором опитування стане партія «Слуга Народу»

На «всенародне опитування Зеленського» орієнтовно витратять 103 млн гривень – ОПОРА
Ольга Айвазовська
фото: Picasa/Ukrinform

Приблизна сума видатків на організацію всенародного опитування, яке ініціював президент України Володимир Зеленський, складе 103 мільйони гривень. Про це заявила голова правління громадської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська під час брифінгу у п'ятницю, 23 жовтня.

За словами Айвазовської, таку інформацію «ОПОРІ» повідомили компанії, які наймають людей для організації цього соцопитування.

На «польову» роботу волонтерів біля виборчих дільниць планують витратити близько 75 мільйонів гривень. Так, за інформацією «ОПОРИ», волонтери зможуть отримати по 1200 грн за цивільно-правовою угодою.

«До них треба додати ще 40% податкових зборів різного типу, які потрібно сплатити до бюджету. Відповідно, орієнтовна кількість видатків становить 103 млн гривень, якщо ми говоримо про суму, з якої ще будуть сплачені податки, а також компенсовано 40 гривень координаторам за кожну додатково приведену людину», ㅡ  сказала Айвазовська.

Водночас в «ОПОРІ» закликали Зеленського утриматися від будь-яких форм прямої чи опосередкованої агітації на завершальному етапі виборчого процесу, в тому числі «під час коментування ініційованого ним опитування».

Партію «Слуга народу» закликали невідкладно оприлюднили методологію проведення опитування, джерела фінансування і виконавців або підрядників такої ініціативи. Також громадянська мережа звернулась до Нацполіції з вимогою належним чином реагувати на випадки агітації під час опитування.

Нагадаємо: спонсором опитування стане партія «Слуга Народу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті