Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Росія знову відправляє свій трубоукладач на базу «Північного потоку – 2» в Мукран

Росія знову відправляє свій трубоукладач на базу «Північного потоку – 2» в Мукран

Разом з «Академіком Черським» на базу прямують і судна-постачальники Finval і Umka

Росія знову відправляє свій трубоукладач на базу «Північного потоку – 2» в Мукран
фото Wikipedia

Російський трубоукладач «Академік Черський» попрямував до німецького порт Мукран – логістичну базу проекту газопроводу «Північний потік – 2». Про це повідомляє «Коммєрсант» із посиланням на дані системи відстеження судів Refinitiv Eikon.

Туди ж рухаються судна-постачальники Finval і Umka.

Видання зазначає, що Finval і Umka в жовтні знаходилися біля «Академіка Черського» в Калінінграді. Також там знаходилося судно «Балтійський дослідник». При цьому Finval перебував у статусі «проведення випробувань». Це свідчило про те, що «Академік Черський» проводить випробування для подальшого відновлення прокладки останньої ділянки газопроводу «Північний потік – 2».

РФ залишається прокласти трохи більше ніж 150 км «Північного потоку – 2» в водах Данії та Німеччини після того, як первісні санкції США в грудні минулого року змусила основного трубоукладальника Allseas призупинити роботи.

Нагадаємо: Держдепартамент США 20 жовтня розширив рамки санкцій проти трубопроводу і попередив компанії, які беруть участь в остаточній установці, про те, що вони зіткнуться з санкціями, якщо вони не згорнуть свою діяльність.

Представник Nord Stream 2 заявив, що санкційні загрози, націлені на «Північний потік – 2», торкнуться більш як 120 компаній з більш ніж 12 європейських країн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті