Усі міста Словенії одночасно закривають на карантин через коронавірус

Усі міста Словенії одночасно закривають на карантин через коронавірус

Також з 21:00 до 6:00 у всіх населених пунктах вводиться комендантська година

Усі міста Словенії одночасно закривають на карантин через коронавірус
фото pixabay.com

Уряд Словенії з 27 жовтня обмежує в'їзд і виїзд в населених пунктах одразу в усіх муніципалітетах країни, повідомляє телеканал RTV Slovenija, на який посилаються Ведомости.

Обмеження набудуть чинності у вівторок і будуть попередньо діяти сім днів. Згідно з розпорядженням уряду, пересуватися між муніципалітетами заборонено, за винятком випадків, якщо там розташована робота, на якій необхідна очна присутність, для догляду за родичами, при транзиті через територію Словенії, для доступу до іноземних посольств і консульств, а також екстреним службам.

Також з 21:00 до 6:00 у всіх населених пунктах вводиться комендантська година, яку можна порушити тільки у випадку загрози здоров'ю, виконання невідкладних робочих завдань, для отримання доступу до екстрених служб, при доставці їжі і медикаментів. Всі масові зібрання, включаючи весілля і релігійні церемонії, якщо в них бере участь більше шести чоловік, забороняються.

Зніматися посилений карантин в Словенії буде поступово, починаючи з регіонів, які першими зможуть взяти під контроль поширення коронавірусу.

Словенія оголосила карантин 16 жовтня. Тоді у всіх містах країни були заборонені збори чисельністю більше десяти чоловік, старшокласників перевели на дистанційне навчання, посилився контроль за носінням масок і рукавичок. З 19 жовтня в країні введено режим епідемії тривалістю в місяць, що дозволяє уряду і далі посилювати заходи.

За даними влади країни, до понеділка 26 жовтня добовий приріст кількості заражених склав 1136. Всього в Словенії при близько 2 млн населення зафіксовано 24 080 випадків коронавірусу з початку пандемії, з них 251 летальний.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті