Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
Банки, що працюють над IPO Ant Group в Гонконзі, можуть заробити $396 млн

Банки, що працюють над IPO Ant Group в Гонконзі, можуть заробити $396 млн

Андерайтерами китайської компанії виступають Citigroup, JPMorgan, Morgan Stanley і China International Capital

Банки, що працюють над IPO Ant Group в Гонконзі, можуть заробити $396 млн
фото pixabay.com

Банки, що працюють над гонконгських етапом рекордного первинного публічного розміщення акцій Ant Group, очікують прибутку в розмірі $396 млн. Як повідомляє Bloomberg, в процентному відношенні це менше, ніж в середньому для великих угод.

Ant збирається залучити в Гонконзі до $19,8 млрд. Гігант фінансових технологій повідомив, що заплатить комісію за андеррайтинг в розмірі до 1% від загальної суми угоди, або $198 млн. Згідно з даними, зібраними Bloomberg, це нижче середнього 1,45%, що виплачується компаніями, що залучають в Гонконзі більше $1 млрд.

Агентство додає, що остаточний відсоток буде визначено тільки близько 30 жовтня, а це означає, що банки можуть отримати менше. Як розподіляються збори між банками, також буде вирішено пізніше, хоча зазвичай спонсори беруть на себе левову частку. Це стосується Citigroup, JPMorgan Chase & Co., Morgan Stanley і China International Capital.

Представник Ant від коментарів відмовився.

Нагадаємо: про плани Ant вийти на IPO стало відомо влітку.

Пізніше Держдеп США запропонував адміністрації Трампа додати Ant Group в торговий чорний список до того, як компанія встигне дебютувати на біржі.

Днями засновник Alibaba Джек Ма анонсував, що гігантський подвійний лістинг китайського фінтех-гіганта Ant стане найбільшим у світі та перевершить показник попереднього рекордсмена Saudi Aramco.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті