Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Іспанія вирішила рятувати економіку завдяки збільшенню податків для багатіїв та компаній

Іспанія вирішила рятувати економіку завдяки збільшенню податків для багатіїв та компаній

Країна переживає найгіршу в історію рецесію

Іспанія вирішила рятувати економіку завдяки збільшенню податків для багатіїв та компаній
фото pixabay.com

Уряд Іспанії прагне відновити зруйновану пандемією економіку шляхом підвищення податків для компаній і багатих громадян. Як повідомляє Bloomberg, цей план викладений в проєкті держбюджету.

Фінансовий план уряду на 2020 рік включатиме підвищення корпоративних податків і податків на добробут, а також підвищення податку на прибуток для найбагатших іспанців, заявили прем'єр-міністр Педро Санчес і його заступник Пабло Іглесіас.

Збільшення доходів допоможе профінансувати підвищення заробітної плати держслужбовців і державних пенсій, а також збільшення витрат на охорону здоров'я, освіту та інфраструктуру, заявили вони.

Агентство зазначає, що для затвердження проєкт бюджету має схвалити правляча коаліція, а потім парламент, де Санчес контролює лише меншість законодавців.

Як відомо, звичайний процес прийняття річного бюджету став дуже складною справою в Іспанії за останні п'ять років, оскільки політичний поділ країни призвів до появи низки слабких урядів меншин. Перший термін Санчеса при владі закінчився позачерговими виборами торік, коли йому не вдалося заручитися підтримкою свого бюджету, і з того часу він керує за допомогою програми витрат на 2018 рік. Якщо йому вдасться реалізувати заплановане, це буде лише другий бюджет, затверджений парламентом з 2015 року.

Оскільки іспанська економіка наразі переживає найглибшу рецесію, Санчес будує своє політичне майбутнє, використовуючи фонди відновлення Європейського союзу для стимулювання відновлення.

Нагадаємо: днями Іспанія оголосила надзвичайний стан у зв'язку з погіршенням ситуації з поширенням нового коронавірусу. Він діятиме до травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті