Rolls-Royce скоротить зарплати співробітників і час їхньої роботи

Rolls-Royce скоротить зарплати співробітників і час їхньої роботи

Так компанія сподівається знизити витрати на управління

Rolls-Royce скоротить зарплати співробітників і час їхньої роботи
фото DR

Британський машинобудівний холдинг Rolls-Royce розіслав співробітникам електронного листа з попередженням, що може призупинити роботу заводів, скоротити тривалість робочого часу і урізати зарплати і допомоги. Про це пише Financial Times, на яку посилається Інтерфакс.

За словами обізнаних джерел, ці заходи можуть бути прийняті заради скорочення витрат компанії через різке падіння попиту на літаки в результаті пандемії коронавірусу.

Компанія підтвердила цю інформацію виданню і повідомила, що надасть співробітникам додаткові відомості в найближчі тижні.

Однією з цілей є зниження витрат на управління, прокоментував виданню Кріс Чолертон, глава підрозділу Rolls-Royce, який випускає продукцію для цивільної авіації.

Поки компанія ніяких нових звільнень не планує, крім скорочення 9000 робочих місць, про яке було оголошено в травні.

Група Rolls-Royce займається постачанням енергетичних систем і послуг в цивільній та військовій авіації, в морському і енергетичному секторах.

Акції Rolls-Royce втрачають в ціні 2,4% на торгах у Лондоні у вівторок. З початку поточного року капіталізація компанії впала на 67,7% і становить в даний час близько 4,4 млрд фунтів стерлінгів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті