Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Google заявила, що достроково перейшла на матеріали із вторсировини

Google заявила, що достроково перейшла на матеріали із вторсировини

До 2025 року Google обіцяє зробити упаковку своєї продукції на 100% вільною від пластику

Google заявила, що достроково перейшла на матеріали із вторсировини
фото Shutterstock

Компанія Google оголосила, що достроково виконала одну зі своїх екологічних цілей, повідомляє The Verge.

За словами менеджера з розвитку Google Девіда Борна, все нові продукти Pixel і Nest тепер створюються з перероблених матеріалів. Це не означає, що її продукція повністю виготовлена з перероблених матеріалів, але, принаймні, вона включає в себе перероблені матеріали.

За даними Google, задня кришка Pixel 5 виготовлена на 100% з переробленого алюмінію, а новий Nest Audio на 70% складається з переробленого пластику з тканинною кришкою, представленою з Nest Mini в минулому році. На новітньому термостаті Nest декоративна панель (частина, яка кріпиться до стіни) зроблена з переробленого пластику.

У вересні Google заявила, що до 2030 року буде вести свою діяльність без викидів вуглецю. Зараз викиди вуглекислого газу, до яких компанія причетна через спалювання викопного палива, компенсуються інвестиціями Google в відновлювані джерела енергії та іншими ініціативами.

Сьогодні компанія також заявила, що зобов'язується використовувати перероблені або поновлювані матеріали як мінімум в 50% з пластику, що використовується у всіх її апаратних продуктах, вже до 2025 року.

Також до 2025 року Google обіцяє зробити упаковку своєї продукції на 100% вільною від пластику, використовуючи лише матеріал вторинної переробки.

«Ми вже скоротили використання пластику в нашій упаковці з 2016 року, але нас чекає багато важкої роботи, щоб досягти цієї нової мети», – сказав Борн.

Нагадаємо, Google заявила, що її вуглецевий слід тепер дорівнює нулю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті