Захворіло у світі
65,277,100
Померло у світі
1,507,323
Вилікувалось у світі
41,988,598
Захворіло в Україні
787,891
Померло в Україні
13,195
Вилікувалось в Україні
397,809
Хітроу перестав бути найбільш завантаженим аеропортом Європи

Хітроу перестав бути найбільш завантаженим аеропортом Європи

Через вірус компанія аеропорту значно погіршила власний прогноз щодо пасажиропотоку

Хітроу перестав бути найбільш завантаженим аеропортом Європи
Аеропорт Хітроу, 5-й термінал
фото DR

Лондонський аеропорт Хітроу поступився першістю в Європі за пасажиропотоком. Як наголошується в прес-релізі аеропорту, на який посилається Коммерсант, вперше найвищу сходинку за цим показником зайняв паризький аеропорт імені Шарля де Голля.

Третє місце в рейтингу, як і раніше, займає амстердамський Схіпхол.

Хітроу, як і інші аеропорти Європи, зафіксував істотне скорочення кількості пасажирів в цьому році через пандемію COVID-19.

Однак у головних конкурентів лондонського хаба вже введено систему тестування пасажирів на наявність коронавірусної інфекції, завдяки чому вони змогли частково відновити свою роботу. У Британії ж подібна система повинна почати працювати тільки з 1 грудня.

Зважаючи на те, що кількість заражених COVID-19 в світі знову зростає, керуюча компанія аеропорту значно погіршила власний прогноз щодо пасажиропотоку в цьому і наступному роках.

Згідно з новими оцінками, в нинішньому році аеропортом скористаються всього 22,6 млн чоловік. Ще в червні компанія очікувала, що цей показник складе 29,2 млн, а в минулому році пасажиропотік Хітроу досяг 81 млн.

У наступному році Хітроу сподівається прийняти близько 37 млн пасажирів (в червні компанія говорила про можливі 62,8 млн клієнтів у 2021 році).

Тривалі важкі умови протягом усього року призвели до того, що чистий збиток аеропорту за підсумками 9-ти місяців досяг вже 1,5 млрд фунтів.

Нагадаємо, українські аеропорти за 9 місяців обслужили на 62,9% менше пасажирів, ніж торік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті