Credit Suisse не виправдав сподівань, квартальний прибуток обвалився на 38%

Credit Suisse не виправдав сподівань, квартальний прибуток обвалився на 38%

Банк пояснює результат пандемією та «значними» валютними факторами

Credit Suisse не виправдав сподівань, квартальний прибуток обвалився на 38%
фото www.flickr.com/photos/robertoherrett/15434838626/

Credit Suisse, другий найбільший швейцарський фінансовий конгломерат після UBS, повідомив про зниження чистого прибутку на 38% в ІІІ кварталі, оскільки пандемія COVID-19 і «значні» валютні фактори негативно позначилися на доходах банку.

Як повідомляє CNBC, чистий прибуток склав 546 млн швейцарських франків ($600 млн), що нижче очікуваних аналітиками 679 млн швейцарських франків.

За другі три місяці 2020 року чистий прибуток склав 1,16 млрд швейцарських франків.

«Не дивлячись на пандемію COVID-19 і значні перешкоди на валютному ринку через сильний швейцарський франк, наші результати за перші дев'ять місяців цього року були хорошими», – йдеться в заяві Томаса Готтштейна, генерального директора Credit Suisse.

Чиста виручка впала на 2% до 5,2 млрд швейцарських франків з 5,3 млрд швейцарських франків в 2019. Коефіцієнт CET 1 (показник платоспроможності банку) досяг 13% з 12,4% рік тому.

Чиста виручка інвестиційно-банківського підрозділу Credit Suisse виросла на 11% в ІІІ кварталі в порівнянні з минулим роком завдяки «конструктивним» ринковим умовам і більш високою клієнтською активністю, в основному в Азії. Виручка від продажів і торгових операцій з фіксованим доходом зросла на 10% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в той час, як виручка від продажів акцій і торгових операцій збільшилася на 5%. В майбутньому швейцарський банк очікує, що його інвестиційно-банківський підрозділ продовжить набирати обертів.

Банк додав, що планує виплатити другий транш дивідендів за 2019 рік і відновити програму зворотного викупу акцій в січні з метою викупу від 1 до 1,5 млрд швейцарських франків акцій протягом всього року.

Нагадаємо: UBS повідомив про стрибок чистого прибутку до $2,1 млрд в ІІІ кварталі 2020 року, що на 99% більше, ніж за той же період роком раніше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті