Найбільші технокомпанії втратили $270 млрд ринкової вартості за два дні
Ринок загалом просів через глобальний сплеск COVID-19

Шість найбільших технологічних компаній втратили близько $270 млрд ринкової вартості за останні два дні, оскільки ринок в цілому просів через глобальний сплеск випадків COVID-19 і побоювань, що Конгрес не прийме додатковий пакет заходів стимулювання, щоб допомогти економіці США.
Як повідомляє CNBC, Amazon втратила приблизно $30 млрд ринкової капіталізації за останні два дні, Microsoft – $70 млрд. Apple – $70 млрд, а Tesla – $13 млрд.
Alphabet і Facebook також зіткнулися з додатковим тиском в середу, 28 жовтня, оскільки їх керівникам довелось брати участь у слуханнях в Сенаті разом з Twitter. Під удар потрапив ключовий закон, який сформував сучасний інтернет і дозволив Alphabet, Facebook і Twitter зайняти в ньому домінуюче становище. Alphabet втратила $50 млрд своєї вартості, а Facebook – $40 млрд за останні два дні.
Телеканал додає, що попри спад за тиждень, технологічні гіганти як і раніше виходять переможцями за рік.
Нагадаємо: у серпні Apple Inc стала першою публічною американською компанією з фондовою ринковою вартістю $2 трлн.
Это уменьшит количество бумаг. Но думаю не уменьшит функций по подаче министерствами в Кабмин информаций, ответов, справок. Схема такая. Кто-то что-то написал в Кабмин. Кабмин дает поручения министерствам и ОДА рассмотреть, проинформировать заявителя и доложить Кабмину о рассмотрении этого поручения. Плюс информации по нормативным актам Кабмина. Плюс справки, плюс проекты документов и так далее. Министерства работают печатными машинками и строчат документы. В своем большинстве бесполезные. А чтобы подать в Кабмин документ в министерстве надо собрать все визы и подписать. Пусть и в электронном виде