Bolt запускає сервіс доставки їжі Bolt Food у Києві

Bolt запускає сервіс доставки їжі Bolt Food у Києві

У період запуску доставка буде доступна лиш для центральних районів

Bolt запускає сервіс доставки їжі Bolt Food у Києві
Фото: pixabay

Транспортна платформа Bolt запускає сервіс доставки їжі Bolt Food у Києві. Як повідомила пресслужба компанії у четвер, до платформи в Україні вже приєдналося понад 150 ресторанів: KFC, «Пузата Хата», «Тайський привіт», «Китайський привіт», «Meiwei», Musafir, Cinnabon та інші.

Компанія зазначає, що в період запуску доставка їжі буде можлива лише до центральних районів Києва і буде безкоштовною. Згодом зона покриття розширюватиметься, і послуга стане платною. Мінімальна вартість замовлення становить 100 грн.

Середній час доставки становитиме від 20 до 40 хвилин. При цьому з метою безпеки їжа доставлятиметься лише безконтактним способом, а оплата – проводитиметься за допомогою банківської картки.

«Уже понад 2 млн людей користується платформою Bolt в Україні. Саме для них ми щодня працюємо над поліпшенням якості та розширенням спектру послуг. У нас величезний досвід у сфері замовлення поїздок, який став основою для запуску Bolt Food у Києві. Ми хочемо, щоб наш новий сервіс сподобався користувачам і посів лідируюче місце на українському ринку доставки їжі», – наводить пресслужба слова регіонального менеджера Bolt Тараса Потічного.

Щоб скористатися сервісом, потрібно завантажити застосунок Bolt Food для смартфона. Якщо у вашому телефоні вже встановлено застосунок Bolt, всі дані будуть перенесені з нього автоматично.

«Компанія Bolt швидко реагує на виклики, які диктує час. Ми подбали про те, щоб контакт кур'єрів із персоналом ресторанів та користувачами сервісу був мінімальним. Це важливий захід безпеки у період пандемії. Тому зробити замовлення можна буде лише із зазначенням конкретного місця, де буде залишено пакет з їжею», – зазначив регіональний менеджер Bolt Food Ігор Шрамко.

Україна стала 15 країною, де була запущена ця послуга.

7 серпня Bolt запустив прокат електросамокатів у Києві

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті