Захворіло у світі
59,192,123
Померло у світі
1,396,673
Вилікувалось у світі
37,914,015
Захворіло в Україні
647,976
Померло в Україні
11,263
Вилікувалось в Україні
299,358
Shell збільшує дивіденди, оскільки прибуток перевищує очікування

Shell збільшує дивіденди, оскільки прибуток перевищує очікування

Виплати збільшуються на 4% і в подальшому вони ростимуть щорічно

Shell збільшує дивіденди, оскільки прибуток перевищує очікування
фото www.flickr.com/photos/evelynkanter/5145790988

Royal Dutch Shell збільшила розмір дивідендів, легко обійшовши прогнози експертів в III кварталі року.

Як повідомляє Bloomberg, на тлі важкого року для великих нафтових компаній англо-голландський енергетичний гігант повідомив інвесторам хороші новини. Компанія також повідомила про більш високий, ніж очікувалося, прибуток в ІІІ кварталі, нижчий рівні чистого боргу і сильний грошовий потік,  хоча пандемія як і раніше продовжує бити по більшості підрозділів Shell.

Дивіденди Shell за квартал збільшаться на 4% до 16,65 цента на акцію і будуть рости щорічно, йдеться в заяві компанії.

«Рада директорів впевнена, що ми зможемо збільшити дивіденди на 4% в цьому році і на таку ж ставку в найближчі роки», – сказав Бен ван Бурден, генеральний директор компанії.

Скоригований чистий прибуток Shell склав $955 млн в ІІІ кварталі, що на 80% менше, ніж роком раніше, але краще, ніж найвищі очікування аналітиків. На прибуток вплинули нижчі ціни на нафту і зріджений природний газ, а також більш слабка діяльність нафтопереробних заводів, але були частково нівельовані більш низькими операційними витратами і більш високою маржею.

Співвідношення боргу до власного капіталу знизилося до 31,4% з 32,7% у ІІ кварталі. Чистий борг також впав до $73,5 млрд, і Shell пообіцяла збільшити частку, що виділяється акціонерам, як тільки вона досягне $65 млрд.

Нагадаємо: наприкінці вересня англо-голландська нафтогазова корпорація Royal Dutch Shell оголосила про реорганізацію бізнесу, в рамках якого скоротить витрати, а також штат компанії в найближчі два-три роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті