Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
Японський чипмейкер Kioxia побудує завод з випуску NAND flash вартістю $9,5 млрд

Японський чипмейкер Kioxia побудує завод з випуску NAND flash вартістю $9,5 млрд

Kioxia вважається другим за величиною виробником NAND flash в світі після Samsung

Японський чипмейкер Kioxia побудує завод з випуску NAND flash вартістю $9,5 млрд
https://asia.nikkei.com

Японський виробник чипів Kioxia, колишній підрозділ Toshiba з випуску мікросхем пам'яті, побудує новий завод вартістю 1 трлн єн ($9,5 млрд). Підприємство буде спеціалізуватися на передових чіпах NAND flash, попит на які зростає на тлі впровадження 5G-технології, заявили в компанії.

Японський чипмейкер планує побудувати новий завод на території свого виробничого комплексу в місті Йоккаїті. У фінансуванні проекту візьме участь американський партнер Kioxia – компанія Western Digital, передає Nikkei, на яке посилається DailyComm.

Будівництво буде проходити в два етапи і почнеться наступної весни. Об'єкт загальною площею 40 000 кв. м стане найбільшим підприємством Kioxia. На території комплексу в Йоккаїті це буде вже сьомий завод компанії.

Генеральний директор Western Digital Девід Гокелер заявив, що компанія «має намір співпрацювати з Kioxia, щоб задовольнити попит в майбутньому і розробляти технології наступного покоління».

Раніше в 2020 році Kioxia запустила завод з випуску флеш-пам'яті в префектурі Івате. Підприємство готується до масового виробництва.

Kioxia збиралася вийти на біржу в жовтні 2020 року, але потім відклала плани через невизначеність на глобальному ринку чіпів, викликану торговим конфліктом США і КНР.

Kioxia вважається другим за величиною виробником NAND flash в світі після лідера галузі Samsung. За даними аналітиків, південнокорейський виробник контролює близько 35,9% ринку з точки зору виручки, а внесок Kioxia оцінюється в 19%.

Нещодавно стало відомо про майбутню перестановку сил на світовому ринку флеш-пам'яті. На друге місце в рейтингу може вийти компанія SK Hynix, яка нещодавно оголосила про поглинання бізнесу Intel в області виробництва NAND flash.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті