Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
Зеленський почав термінове засідання РНБО щодо рішення КС про скасування е-декларування

Зеленський почав термінове засідання РНБО щодо рішення КС про скасування е-декларування

Він пообіцяв, що елекронне декларування в країні буде діяти

Зеленський почав термінове засідання РНБО щодо рішення КС про скасування е-декларування
фото Офіційний сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський звернувся до правоохоронних органів з проханням розслідувати обставини, які призвели до прийняття Конституційним судом України (КС) рішення про неконституційність низки положень антикорупційного законодавства.

«Головні питання – чому взагалі виникло це рішення КС, яка законодавча база потрапила під рішення КС і чому.(…) Я хотів би звернутися з проханням до наших правоохоронних органів, щоб ми отримали всі деталі, які привели до цього рішення. І в принципі, за останні місяці те, що ми з вами бачимо, роботу Конституційного суду, їх рішення і так далі», – сказав Зеленський на засіданні Ради національної безпеки і оборони України, термінового скликаному з цього приводу, передає прес-служба.

«Справа не тільки в цьому рішенні, а й загалом у цілеспрямованих діях певних осіб на підрив суспільного договору в Україні та на створення реальної загрози національній безпеці та обороні нашої держави», – сказав президент.

«Ми повинні не допустити ані того, що цю проблему почне вирішувати вулиця на свій розсуд, ані того, що це або якесь інше рішення Конституційного Суду буде використане ворогами України для дискредитації нашої країни за кордоном», – зазначив Зеленський.

«Одразу скажу про головне, щоб ні в кого не було навіть найменшого сумніву, – система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроекти для її поновлення мають бути підготовлені й направлені до Верховної Ради як невідкладні», – наголосив президент України.

Нагадаємо, у Євросоюзі заявили, що вважають рішення КС підставою для призупинення безвізу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті