Захворіло у світі
95,051,894
Померло у світі
2,031,599
Вилікувалось у світі
52,352,854
Захворіло в Україні
1,163,716
Померло в Україні
20,869
Вилікувалось в Україні
871,196
Instagram відключить функцію, яку можна використати для поширення дезінформації про вибори

Instagram відключить функцію, яку можна використати для поширення дезінформації про вибори

Цукерберг не виключає масових громадянських заворушень у США у зв'язку з виборами

Instagram відключить функцію, яку можна використати для поширення дезінформації про вибори
фото www.flickr.com/photos/154415125@N03/37781603294

Соціальна мережа Instagram, що належить Facebook, оголосила, що тимчасово видалить вкладку «Нещодавні» зі сторінок хештегів, щоб зменшити поширення дезінформації напередодні виборів в США 3 листопада.

«Ми робимо це, щоб зменшити поширення в реальному часі потенційно небезпечного контенту, який може з'явитися під час виборів», – йдеться в повідомленні соціальної мережі, який цитує CNBC.

Коли люди натискають або шукають хештег в Instagram, додаток показує їм кращі результати і останні результати. У вкладці «Нещодавні» відображається останній контент, позначений цим хештегом, незалежно від того, чи стосується він теми.

Відповідне рішення було прийняте після того, як гендиректор Facebook Марк Цукерберг заявив, що стурбований підвищеним ризиком громадянських заворушень у США у зв'язку з виборами.

«Я стурбований тим, що наша країна настільки розділена, а підрахунок результати виборів може зайняти кілька днів або тижнів, тому існує ризик громадських заворушень по всій країні», – сказав він. – З огляду на це, компаніям, подібним до нашої, необхідно вийти далеко за рамки того, що ми робили раніше».

Інші кроки, зроблені компанією, включають допомогу користувачам у реєстрації для голосування, надання точної інформації про вибори і заборона проблемного контенту.

Нагадаємо: Facebook повідомила про рекордну виручку за ІІІ квартал, оскільки високі витрати на цифрову рекламу змогли компенсувати рекламний бойкот, обмеження на збір даних і триваюче зниження через пандемію COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті