Захворіло у світі
65,277,100
Померло у світі
1,507,323
Вилікувалось у світі
41,988,598
Захворіло в Україні
787,891
Померло в Україні
13,195
Вилікувалось в Україні
397,809
Виклик конкурентам: провайдер енергії ETG.UA запустив рекламу «з перчинкою» на Pornhub (18+)

Виклик конкурентам: провайдер енергії ETG.UA запустив рекламу «з перчинкою» на Pornhub (18+)

За перший тиждень рекламу побачило вже понад 300 000 українців

Виклик конкурентам: провайдер енергії ETG.UA запустив рекламу «з перчинкою» на Pornhub (18+)
фото www.facebook.com/energytradegroup/

У жовтні 2020 року незалежний провайдер енергії компанія ETG.UA запустила рекламну кампанію для споживачів домогосподарств з гаслом «Платіжка за газ затрахала ?!»

Як повідомляє пресслужба компанії, «філософія свободи спонукала команду ETG.UA розкритися і розмістити рекламу на одному з найпопулярніших порно сайтів в світі – Pornhub». В ETG.UA наголосили, що «ніхто і ніколи з постачальників енергії цього не робив».

Отже, на екрані красуня, схожа на Мерилін Монро з похмурим виразом обличчя і «млявий» чоловік в костюмі платіжки, який явно її розчарував своєю монотонністю.

За інформацією від компанії ETG.UA за перший тиждень більше 300 000 передплатників Pornhub в Україні побачили цей ролик і понад 20 000 перейшли на сайт компанії і переглянули інформацію про ціну і послуги.

«Для нас це виклик, ми не шукаємо легких шляхів і знаємо, що безліч варіацій як в продажах, так і в маркетингу працюють давно і надійно, при цьому цікаві рішення завжди спонукають дії, і ... ми подумали, а чому ні ?! хіба наші потенційні клієнти не сучасні, сміливі та креативні?», прокоментував рекламу CEO ETG.UA Володимир Шведкий, -

Компанія ETG.UA, адресує цей виклик монополістам і конкурентам, споживачі яких все ще стоять в чергах по оплаті комуналки, не розуміють, як заповнювати і розраховувати платіжки, переплачують на несправедливих нарахуваннях за газ.

Шведкий наголосив, що ETG.UA « працює не як вони – ось що ми хочемо донести нашим споживачам». Саме тому, за його словами, рекламу ETG.UA не помітити на міських бордах, по телевізору, і в радіоприймачах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті