Офіс президента заперечує погрози суддям КСУ

Офіс президента заперечує погрози суддям КСУ

В ОП вважають, що судді КСУ, звинувачуючи в погрозах Офіс, намагаються піти від відповідальності

Офіс президента заперечує погрози суддям КСУ
фото: unian

В Офісі президента (ОП) спростували інформацію про погрози в бік суддів Конституційного суду України (КСУ). В ОП вважають, що судді КСУ, звинувачуючи в погрозах Офіс, намагаються піти від відповідальності. Про це радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив «РБК-Україна».

Раніше про погрози на свою адресу заявив суддя КСУ Ігор Сліденко. Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк таку інформацію назвав фейком.

«Дуже дивна заява від судді-доповідача Сліденко. Безумовно, не було і не може бути ніяких дзвінків з Офісу з погрозами. Тому що це в принципі неможливо», – сказав Подоляк.

Раніше Сліденко заявив, що написав заяву про відставку через погрози, які надходили на його адресу з Офісу президента.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло