Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Суддя КСУ Сліденко, який писав текст рішення щодо антикорупційної реформи, подав у відставку

Суддя КСУ Сліденко, який писав текст рішення щодо антикорупційної реформи, подав у відставку

Він стверджує, що на нього був здійснений прямий тиск з боку представників Офісу президента

Суддя КСУ Сліденко, який писав текст рішення щодо антикорупційної реформи, подав у відставку
фото: language-policy.info

Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко повідомив, що ще на початку жовтня написав заяву про звільнення через тиск з боку Офісу президента. Про це він повідомив на брифінгу 30 жовтня.

«Після того, як на мене, був здійснений прямий тиск з боку представників Офісу президента перед усними слуханнями увечері 7 жовтня, коли мені подзвонили й сказали, що я себе веду неправильно і в зв’язку з цим у мене будуть проблеми, 8 жовтня вранці я написав заяву про відставку», – зазначив суддя.

За його словами, наразі ця заява перебуває у суді й саме він має її розглянути. Зроблять це тоді, коли питання про звільнення потрапить до порядку денного. Сам Сліденко зазначив, що переконуватиме колег, щоб ті підтримали його заяву.

Водночас суддя відмовився називати прізвища людей, які чинили на нього тиск. Він підкреслив, що зробить це, якщо буде слідство у цій справі.

Також Сліденко повідомив і про свій конфлікт із Національним агентством з питань запобігання корупції. Він розповів, що у період новорічних свят був у відпустці за кордоном, потім були вихідні, і на роботу він вийшов приблизно 8-9 січня. Тоді ж він зміг заповнити спеціальний листок із відомостями про зарплату, що мав зробити раніше. Сліденко пояснив, що відправив усі дані до НАЗК, але там відмовилися їх приймати і не пояснили причини.

Саме Ігор Сліденко був доповідачем та автором рішення Конституційного суду про неконституційність статті ККУ про недостовірне декларування, а також низки повноважень НАЗК.

Нагадаємо: голова КСУ Тупицький не збирається йти у відставку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті